Továbbra is inkább megtakarítani, mint költeni terveznek a háztartások, ami rossz hír a gazdasági növekedésnek.
A külügyminiszter szerint ugyanakkor a pert csak akkor tudják végigvinni, ha a Fidesz–KDNP megnyeri az áprilisi választást.
A piros vonalat figyelje mindenki – tanácsolta a politológus.
A frissen visszavonult portfóliómenedzser szerint nem magyar gógyi, unortodox okoskodás kell a 3 százalékos GDP-növekedéshez, csak normális, kiszámítható, európai viselkedés.
Várakozási oldalra terelik az Otthoni Energiatároló Program hivatalos honlapjára belépni szándékozókat a fokozott érdeklődés miatt.