A Vígszínház verbális abúzusokkal vádolt egykori igazgatója bocsánatkérő levelében azt írta: egyetlen művészi eredmény sem ér annyit, hogy „közben emberek sérüljenek vagy megalázva érezzék magukat”.
Az adózott nyereség is szép összeg, majdnem az egészet ki is vették.
Dr. Hegedűs Zsolt színházban járt, és nem rejtette véka alá a véleményét.
„Szerelmes vagyok Hann Endrébe / kicsi a mintám, nem vesz észre” - dalolja vidáman Széplábi.
De azért a színész egyszer még színpadra áll kulturális államtitkárként.