A poszt-Matolcsy-érában a jegybank annyit tudott félrerakni, hogy azt most elköltheti kormányközeli újságokban.
Belpolitikai viszály áldozatául eshet, mert a jobboldali ellenzék vétóra biztatja a hozzá közel álló Nawrocki elnököt. Német túlerőtől félnek.
Nagy Márton „kamuzással” vádolta a HVG-t. Szerintünk nagyon nincs igaza.
És egyáltalán nem az édesség az, amiből sokat adnak el.
Állateledelek, húsvéti édességek és sajtok kerülnek kisebb kiszerelésben a polcokra: