Újabb vidéki fideszes propagandalap szűnik meg
A Szegedma után megszűnik a Győr+ Hetilap nevű győri önkormányzati lap is. A lapot a helyi Fidelitas volt megyei elnöke adta ki.
A Szegedma után megszűnik a Győr+ Hetilap nevű győri önkormányzati lap is. A lapot a helyi Fidelitas volt megyei elnöke adta ki.