Budapest
2026 június 22., hétfő
image

Tordaiék feljelentik a kormányt a gödi akkugyári mérgezések eltussolása miatt

A gödi Samsung az Orbán-kormány Csernobilja – írja Tordai Bence, aki feljelentést tesz a gyárban történt súlyos mérgezéses ügyben, amiről titkosszolgálati eszközökkel a kormány is tudomást szerzett, de elnézték nekik.