„Az újságírás szemétdombjára való mind a két műsor” – Sváby András a Tények és a Napló megszüntetéséről
A hírosztály a TV2-ben állam volt az államban – nyilatkozta Sváby a csatorna megújulási lehetőségeiről.
A hírosztály a TV2-ben állam volt az államban – nyilatkozta Sváby a csatorna megújulási lehetőségeiről.